Ma - vr.: 09:00 - 17:00
LiveZilla Live Help
 Résidence Les Soldanelles
Geef uw mening

Résidence Les Soldanelles

De Résidence ‘Les Soldanelles’ ligt in de wijk Reberty 1850 aan de voet van de pistes. De 2-pers.studio bevindt zich op de tweede verdieping. Het ligt op het noordoosten en heeft een

balkon. De studio is volledig ingericht en u kunt uw auto kwijt op de gratis niet overdekte parkeerplaats in de buurt. U kunt ter plekke beddengoed, een tv en babytoebehoren (babybedje, kinderstoel, wandelwagentje) huren. In de wijk ligt een winkelcentrum. Les Menuires ligt op een fantastische plek in Les 3 Vallées, het grootste skigebied ter wereld (600 km pistes en 200 skiliften) en biedt een enorme diversiteit aan pistes en activiteiten. Hier zult u zeker een onvergetelijke vakantie doorbrengen!

Lees meer over deze accommodatie

Op dit moment hebben wij geen aanbiedingen voor Résidence Les Soldanelles in Noordelijke Alpen, Les Ménuires, Frankrijk.
Kijk verder bij Hotels in de buurt.
  • Beschrijvingen (1)
De Résidence ‘Les Soldanelles’ ligt in de wijk Reberty 1850 aan de voet van de pistes. De 2-pers.studio bevindt zich op de tweede verdieping. Het ligt op het noordoosten en heeft een balkon. De studio is volledig ingericht en u kunt uw auto kwijt op de gratis niet overdekte parkeerplaats in de buurt. U kunt ter plekke beddengoed, een tv en babytoebehoren (babybedje, kinderstoel, wandelwagentje) huren. In de wijk ligt een winkelcentrum. Les Menuires ligt op een fantastische plek in Les 3 Vallées, het grootste skigebied ter wereld (600 km pistes en 200 skiliften) en biedt een enorme diversiteit aan pistes en activiteiten. Hier zult u zeker een onvergetelijke vakantie doorbrengen!